Tuhanded noorarstid korraldasid juba teise streigi protestiks uue töölepingu vastu, mis valitsuse väitel parandab arstiabi kättesaadavust nädalavahetustel ja öösel.
Eestis toimus tervishoiutöötajate streik 2012. aastal, algas 1. oktoobril ja kestis kokku 25 päeva. Pilt pärineb sellest ajast.
  • Eestis toimus tervishoiutöötajate streik 2012. aastal, algas 1. oktoobril ja kestis kokku 25 päeva. Pilt pärineb sellest ajast.
  • Foto: Andras Kralla
Arstid andsid 24-tunnise streigi ajal ainult erakorralist arstiabi. Tööseisak algas sel kolmapäeval ning lõppes täna (11.02) hommikul kell 8, vahendas Postimees.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele