20 veebruar 2016 09:02
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ossinovski tänas arstitudengeid partnerluse eest

Foto: ÄP: Raul Mee

Laupäeval, avades arstiteadusüliõpilaste 25ndale sünnipäevale pühendatud visioonikonverentsi Tallinnas, lausus tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski, et tema ei tea teisi tudengite organisatsioone, kes ühiskonnas nii aktiivselt kaasa räägiks.

Arstitudengite ühenduse (EAÜS) tegevus on juba muutusi toonud. Näiteks 2011 on teoks saanud abiarsti töö, jätkas Ossinovski. Ta jätkas, et kui ta ministriks sai, siis üks esimese kohtumisi oligi arstitudengitega. "Selgus, et neil oleks vaja ka TISi ligipääsu saada. Minu meelest tundus see mõistlik, aga minu ümber teised hakkasid kahtlema. Hetkel on eelnõu valmimas ja me teeme selle ära," lubas ta. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee