• 08.03.16, 14:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hingamisteede viirusnakkustesse haigestumine väheneb

Terviseameti teatel otsisid eelmisel nädalal hingamisteede viirusnakkustega arstide juurest abi 5716 inimest, neist pooled olid kuni 14-aastased lapsed.
Hingamisteede viirusnakkustesse haigestumine väheneb
  • Foto: Meeli Küttim/ÄP
Kõige vähem oli haigestunuid Hiiumaal, teisele kohale jäi Saaremaa. Mandri Eestist on kõige paremas olukorras Valgamaa, Lääne-Virumaa, Pärnu- ja Põlvamaa elanikud, kus on võrreldes Eesti teiste maakondadega haigestunuid vähem.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele