18 märts 2016 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Peapreemia võitja annetab 10 000 eurot lastefondile

Võitja Priit Alamäe.  Foto: ÄP: Andras Kralla

Arvamuskonkursil Edukas Eesti 10 000eurose peavõidu noppinud Nortali juht Priit Alamäe annetab saadud raha Tartu ülikooli kliinikumi lastefondile.

„Oled sa varem eesti mehel emotsioone näinud?“ vastas Eduka Eesti peapreemia võitnud Alamäe küsimusele, miks ta üleüldse üllatunud ei olnud, kui võidust teada sai. „Tegelikult oli see vinge üllatus. Väga palju andekaid inimesi kirjutas paljudest toredatest ideedest. Eks ma ikka lootsin, et võiks ära võita, aga lugu kirjutama ei ajendanud see rahasumma.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee