Euroapteegi uus juht on Indrek Ild

Euroapteegi uus juht Indrek Ild
Euroapteegi uus juht Indrek Ild

Ild liikus Euroapteeki Eesti Meediast, kus tema juhtida oli turundus. Senine Euroapteegi juht Eno Juul lahkus ametist 1. aprillil.

Enne suundumist Eesti Meediasse töötas ta 13 aastat AS Starmanis, kus juhtis eri aegadel müügi- ja turundusvaldkonda. Indrek Ild oli AS Starman juhatuse liige.

Euroapteek OÜ apteekide keti uus tegevjuht on alates 29. märtsist 2016 Indrek Ild. Ta on Euroapteek OÜ ja OÜ Baltfarma juhatuse liige. Ild asus ametisse Eno Juuli asemel, kes lahkus Euroapteegist 1. aprillil 2016.

„Minu eesmärgiks Euroapteegis on eelkõige ettevõtte jätkuv konkurentsivõime tõstmine läbi terviseteenuste süsteemi tugevdamise farmaatsiavaldkonnas ja teeninduskvaliteedi jätkuv tõstmine,“ lausus Indrek Ild.

Euroapteegi Eestis tegutseva ettevõtte käive kasvas möödunud aastal 8% jõudes 27 miljoni euroni (ilma km-ta).

Euroapteek alustas Eestis tegevust 2004. aastal, avades oma esimese apteegi Tallinnas. Tänase seisuga on Euroapteegil 43 apteeki ka kokku ligi 300 töötajat. Ettevõte omab üle 9% turuosa ja jätkab oma positsiooni edasist tugevdamist.

Euroapteegi ketti Eestis, Lätis, Leedus, Poolas ja Ukrainas kuulub 440 apteeki, mis teenindavad aastas üle 30 miljoni kliendi.

Euroapteegi Grupis töötab rohkem kui 2700 inimest.

Lisa kommentaar

  • Bestmarketing

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.