25. aprill 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Abivahendeid kompenseeriti ka surnud inimestele

Käesoleva aasta alguses pöördus sotsiaalministeerium maavanemate poole, et viimased selgitaksid, kuidas oli korraldatud maakonna varustamine proteeside, ortopeediliste ja muude abivahenditega.  Foto: Scanpix/Caro

Abivahendite saajate osas on arvete kontrollimine ja lepinguliste ettevõtete järelvalve olnud kohati puudulik ning seetõttu on riigiosalust tasutud ka surnud inimeste eest.

Samas esines ka juhtumeid, mis ei leidnud kinnitust, kuna tegemist oli inimliku eksimusega, selgus maavalitsuste vastustest sotsiaalministeeriumi järelepärimisele.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee