4. mai 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa juhatuse lisatasud vähenesid aastaga poole võrra

Haigekassa juhatuse liige Mari Mathiesen.  Foto: ÄP/Meeli Küttim

Haigekassa juhatuse esimehe ja juhatuse liikmete põhipalk 2015. aastal tunamullusega võrreldes ei muutunud, küll aga vähenesid aastaga lisatasud ja hüvitised poole võrra.

Haigekassa juhatuse liikmete ametitasud ja tulemustasud olid 2015. aastal järgmised: juhatuse esimehe Tanel Rossi ametitasu oli 4000 eurot kuus, juhatuse liikme Mari Mathieseni ametitasu 3600 eurot kuus ja juhatuse liikme Kuldar Kuremaa ametitasu 3600 eurot kuus.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee