5 mai 2016 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Laboriloode püsis elus pea kaks nädalat

Kehaväline viljastamine laboris.  Foto: Scanpix/Caro

Senine üheksapäevane rekord löödi nelja päevaga.

Asja olulisus ei peitu lihtsalt võidujooksus, vaid iga lisanduv päev annab bioloogidele uusi andmeid inimelu kõige esimeste etappide kohta, vahendas Postimees.Ka võib see lahendada küsimuse, miks mõned rasedused katkevad, selgus sel nädalal ajakirjades Nature ja Nature Cell Biology avaldatud teadustulemustest. Nimelt hoidsid bioloogid laboris kasvatatud loote elus 13 päeva. 

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee