Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa petja sai vanglakaristuse

Riho Kartau väljumas maakohtust.  Foto: Andras Kralla/ÄP

Harju maakohus mõistis kunagisele ARKi Maardu osakonna juhile Riho Kartaule haigushüvitiste väljapetmise eest liitkaristuseks kuus aastat seitse kuud ja kuusteist päeva reaalset vangistust.

Haigekassa pettuse eest mõistis kohus Kartaule karistuseks kaks aastat vangistust, kuid et tal oli varasemalt ARKi Maardu osakonna juhina töötamise ajast altkäemaksu võtmise eest saadud karistus lõpuni kandmata, siis liitis kohus ka selle karistusele juurde, kirjutab Äripäev.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee