Violetta Riidas • 7 juuni 2016 08:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kvaliteedi mängureeglid tervishoius pannakse paika

TÜ Kliinikumi juhatuse liige Mart Einasto  Foto: Andres Haabu

Sotsiaalministeerium on algatanud tervisesüsteemi kvaliteedistrateegia 2020 loomise.

Varem pole Eesti riigis taolist strateegiat koostatud. Aastal 1998 koostati küll koos Hollandi ekspertidega Eesti tervishoiu kvaliteedipoliitika, kuid sel ajal valitsus dokumenti ei kinnitanud. Samas on 2005. aastal koostatud juhendmaterjal “Tervishoiuteenuste kvaliteedi tagamine Eestis”.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee