7. juuni 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Liit soovib koondada mitmed ametid nimetuse alla parameedik

Kiirabi.  Foto: Raul Mee

Parameedikute liit soovib muuta olemasolevad ametinimetused nagu kiirabitehnik ja erakorralise meditsiini tehnik, kõigile üheselt arusaadavaks ametinimetuseks parameedik.

Parameedikute liidu juht Kalle Kask toob sotsiaalministeeriumile saadetud pöördumises välja, et kasutuses olevad ametinimetused tekitavad segadust ja on keerulised ning olemasolevatel ametinimedel puudub ühtne läbiv nimi.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee