Ka Marika Priske kiidab Allikut haiglajuhina

Kantsler Marika Priske.
Kantsler Marika Priske.

Tõnis Allikut peab parimaks haiglajuhiks ka sotsiaalministeeriumi kantsler Marika Priske, kes määrati menetluse ajaks PERHi nõukogu juhtima.

"Tõnis Alliku juhtimisel on Euroopa Liidu struktuurivahendite abiga üles ehitatud kaasaegne hästi toimiv haiglakompleks, kus tervishoiuteenust pakub väga tugev meeskond," rääkis Priske Postimehele.

"Samuti on Tõnis Allik läbi haiglate liidu juhatuse liikmena alati aktiivselt kaasa rääkinud tervishoiukorraldust puudutavates küsimustes laiemalt ja selliseid partnereid on riigil alati vaja," lisas kantsler.

PERHi juhatuse esimees Tõnis Allik, ettevõtte infotehnoloogia direktor Marko Kilk ja toitlustujuht Anu Vähi on saanud kahtlustuse omastamises, kelmuses ja pistise võtmises. Allik otsustas ametist tagasi astuda.

Tartu Ülikooli kliinikumi juhatuse esimees Urmas Siigur ei soovinud Alliku lahkumist kommenteerida, kuna on esitatud kahtlustustest kuulnud vaid meediast ega oma seetõttu piisavat ülevaadet.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.