14 juuli 2016 10:05
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Nõlvak sai Ortopeedia Arstid osalusest ligi 600 000 eurot

Ettevõtja Rainer Nõlvak  Foto: ÄP: Raul Mee

Ettevõtja Rainer Nõlvak, kes mullu müüs oma pea 50%lise osaluse edukas erakliinikus Ortopeedia Arstid AS, teenis sellest 585 000 eurot, näitab ortopeediakliiniku aruanne.

Mullu suvel toimunud tehinguga 2015. aastal ühines Ortopeedia Arstid AS emaettevõttega Ortinvest OÜ. See firma registreeriti 12. mail 2015. a ja omandas seejärel AS Ortopeedia Arstid aktsionärilt Curonia Research OÜ (kuulub Nõlvakule, toim) 47% AS Ortopeedia Arstid aktsiatest soetushinnaga 585 000 eurot.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee