Kadi Heinsalu • 18 juuli 2016 07:09
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Uus juht kasvatas Tamro Eesti käivet

Tamro Eesti juht Janno Kurg  Foto: ÄP: Raul Mee

Ravimite hulgimüügiga tegelev Tamro Eesti OÜ teenis mullu uue juhi käe all varasemast rohkem käivet.

Mullu oli ettevõtte käive 87 mln eurot, aasta varem 82 mln eurot. Kasum mullu küll vähenes, olles 2,7 mln eurot aasta varasema 3,1 mln euro asemel.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee