31. august 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eesti vanim rakenduskõrgkool inaugureerib uue rektori

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ulla Preeden.  Foto: Martin Ilustrumm

Homme, 1. septembril kell 12 inaugureeritakse varasem Põlva maavanem Ulla Preeden Tartu Tervishoiu Kõrgkooli rektoriks.

Ulla Preeden on kaitsnud Tartu Ülikoolis doktorikraadi, kus tema peamisteks uurimissuundadeks olid geofüüsika ja mineraloogia. Ta on töötanud 2011. aastast Põlva maavanemana ja varasemalt Tartu Ülikoolis geoloogia osakonnas.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee