8. september 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Proviisorite koda korraldab sügiskonverentsi

Proviisorite koja juhatuse esimees Karin Alamaa-Aas.  Foto: Raul Mee/ÄP

Sügiskonverentsil tuleb arutlusele, kuidas peaks apteegid edasi arenema, et patsiendikesksus muutuks aina paremaks.

"Konverentsi korraldamise ajendiks sai tõdemus, et vanaviisi jätkata pole võimalik, sest vajadused ja ootused apteekidele on muutunud. Muutuvas maailmas peame me apteekritena olema võimelised muutuma ja arenema, kuid seda nii, et meie põhiväärtused ja patsiendikeskus jääksid alles ning muutuksid järjest paremaks," tõdes üks konverentsi korraldajatest Karin Alamaa-Aas.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee