Ülejärgmiseks aastaks peaks valmima 39 tervisekeskust

PJV Hooldusravi SA loodab Keila esmatasandi tervisekeskuse valmis saada järgmise aasta lõpuks.
PJV Hooldusravi SA loodab Keila esmatasandi tervisekeskuse valmis saada...

Esimesed kümme tervisekeskused peaks plaanide järgi valmima juba järgmisel aastal.

Sotsiaalministeeriumi meedisuhete nõuniku Karel Hanni sõnul ona iga taotleja tervisekeskuse ehitamise ajaraami määranud ise. Üldine nõue on see, et tervisekeskused oleks valmis 2023. aastaks. "Seega sotsiaalministeerium ega ka rahandusministeerium ei ole teinud nimekirju, kes ja millal raha saab – põhimõtteliselt võivad kõik taotlejad tervisekeskuse valmis ehitada 2018. aastaks," selgitas Hanni.

Hetkel on teada, et 2018. soovivad oma keskuse valmis saada 39 taotlejat. Kas see ka õnnestub, sõltub taotlejate tööde planeerimisest.

15 tervisekeskuse valmimise nõue 2018. aastaks on seotud eurorahade tulemusreserviga. "Kui me selle nõude täidame, saab Eesti euroraha juurde, mida saame kasutada teiste projektide tarvis, mis ei pea olema seotud tervisekeskustega," ütles Hanni. "Kui juhtuks, et selleks ajaks ei saada 15 keskust valmis, siis sellest tervisekeskuste osas midagi ei muutu - projektid saavad rahastatud, ehk see mõjutab ainult lisaraha saamist." 

Vaata lisatud dokumendist, millised tervisekeskused 2018. aastaks eeldatavalt valmima peaksid!

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.