Triin Tabur • 12 september 2016 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Siirdatud südame on saanud juba kolm Eesti elanikku

Ida-Virumaalt pärit Natalja Mihhailova on kardioloogi Märt Elmeti teine õnnelik patsient, kes sai uue südame 2015. aasta lõpus.  Foto: Tartu Postimees

Praeguseks on Eesti-Soome südamesiirdamise koostööprojekti käigus Helsingi ülikooli haiglas transplanteeritud kolm TÜ Kliinikumist suunatud patsienti. Viimane neist sel suvel.

TÜ Kliinikumi kardioloog Märt Elmet kinnitas, et selle aasta kevadel sai praeguseks 16aastane Eesti kooliõpilane TÜKis südamepumba ja suvel siirdati talle Helsingis süda. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee