Sõõrumaa müüs Karell Kiirabi

Kiirabi
Karell kiirabi

Eile sõlmiti kokkulepe, mille kohaselt müüb U.S. Invest sada protsenti AS Karell Kiirabi aktsiatest Tapa haigla omanikele.

U.S invest omanik on suurettevõtja Urmas Sõõrumaa. Karell Kiirabi on asutatud 1998. aastal ja esimesed kiirabibrigaadid alustasid tegevust 30. aprillil 2001, kirjutas Postimees Tervis.

Tänasel päeval osutab Karell Kiirabi kiirabiteenust Harju-Viru teeninduspiirkonnas ja osaliselt samuti Ida-Virumaa piirkonnas. Kokku on ettevõttel 18 kiirabibrigaadi, ettevõttes töötab ligi 350 inimest.  Ettevõtte käive oli 2015. aastal 5,66 miljonit eurot. Karell Kiirabi juhatuse liikmetena jätkavad ka pärast omanikevahetust Ave Põlluaas ja Peeter Puskai.

Tapa Haigla, mis selle aasta augustist kannab nime Viru Haigla AS, on erinevaid tervishoiuteenuseid peamiselt Virumaale pakkuv võrgustik, mille eesmärgiks on sihtotstarbeliste investeeringute kaudu parendada teenuste kvaliteeti ja kättesaadavust elanikkonna hulgas. Tehingu hinda pooled ei avalda.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.