21 oktoober 2016 08:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Galerii: globiinilukk pälvis Rootsis innovatsioonipreemia

Foto: wikipedia.com

Tervisetehnoloogiate Arenduskeskuse (TerviseTAK) uudne meetod vereproovide analüüsimiseks pälvis Rootsi Äriauhindade konkursil 2016. aasta tehnoloogilise innovatsiooni auhinna.

Uudne geenitehnoloogia meetod GlobinLock® võimaldab analüüsida vereproove senisest 30 korda odavamalt ja 10 korda kiiremini, kui praegused turul olevad meetodid.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee