GALERII: Lõuna-Eesti uusim erameditsiinikeskus avas uksed

Tänasest avas Tartus Kvartali keskuse kolmandal korrusel uksed Unimedi Tartu kliinik, mis pakub hambaravi-, ortodontia-, unemeditsiini- ja eriarstiteenuseid.

Unimedi Tartu kliiniku teenindusjuht Nele Lõhmuse sõnul annab erinevate raviteenuste toomine ühe katuse alla paremad võimalused arstide koostööks ja patsiendile terviklike lahenduste pakkumiseks. “Sageli tuleb patsient meie juurde tervisemurega, selle puhul on vaja mitme spetsialisti tihedat koostööd, et parandada tema elukvaliteeti tervikuna,” toob ta näite.

Unimedi Tartu kliinikus võtab patsiente vastu lai valik oma valdkonna tippspetsialiste, kes teevad tihedat koostööd ka Tallinna ja Pärnu Unimedi kliinikutega. Nii ortodontias kui hambaravis kasutatakse standardina uusimaid tehnoloogiaid ning hambaarstid ja ortodondid töötavad kõrvuti kaasaegse hambalaboriga.

Unemuresid aitavad lahendada unekeskuse eksperdid, kes tegelevad unehäirete diagnoosimise, ennetamise ja raviga. Patsiendile sobivaima lahenduseni jõudmiseks kaasatakse raviprotsessi ka teiste valdkondade spetsialiste.

Kokku töötab Tartu kliinikus 9 ortodonti, 18 hambaarsti, 2 näo-ja lõualuudekirurgi, suuhügienist, logopeed, füsioterapeut, kõrva-nina-kurguarstid, psühholoog, psühhiaater ning unenõustajad ja unearstid - kokku 32 arsti, 7 assistenti ja 12 administratiivtöötajat.

Unimedi kliinikud tegutsevad lisaks Tartule veel Tallinnas, Pärnus ja veel üheksas väiksemas kohas üle Eesti.

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.