GALERII: Pelgulinna sünnitusmajas on algamas renoveerimine

Intnsiivravi palatite korruse tulevikuvisioon.
Intnsiivravi palatite korruse tulevikuvisioon.

Lääne-Tallinna Keskhaigla teavitas haigla sotsiaalmeedia kontol, et vastsündinute intensiivravi perepalatiteks plaanitud korrusel on lammutustööd lõppenud ning algamas on renoveerimine.

Lääne-Tallinna keskhaigla kommunikatsioonispetsialisti Liisa Suba sõnul peaks uutmoodi vastsündinutele mõeldud intensiivravi perepalatitega osakond valmima 2017. aasta veebruari teises pooles või märtsis.

Hankelepingu kogumaksumuseks on riigihankes märgitud 378 979,4, hankeleping sõlmiti 5.oktoobril OÜ Nordlin Ehitusega. 

"Pelgulinna sünnitusmaja oli Eestis esimene sünnitusmaja, kus loodi aastal 1993 perepalatid ja lubati tervel lapsel olla sündimise hetkest alates koos oma ema ja isaga. Nüüd, 23 aastat hiljem, on Pelgulinna sünnitusmaja otsustanud luua võimaluse, et ka intensiivravi vajav laps saaks olla pidevalt oma vanematega koos," rääkis haigla ideest sünnitusmaja juhi Piret Veerus mõned nädalad tagasi Meditsiiniuudistele.

Vaata lisatud galeriist, millises seisus on Pelgulinna sünnitusmaja renoveeritav korrus praegu ning milline see peaks olema valmides.

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.