1 november 2016 07:44
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Koostoimete andmebaasis veel haiglaravimid ei kajastu

Haigekassa ravimiosakonna juht Erki Laidmäe  Foto: ÄP: Raul Mee

Haigekassa juurutatud ravimite koostoimete baasist ei saa veel võrdlusandmeid sel juhul, kui haigele määratakse ravimid statsionaaris.

Üks ITK statsionaarse ravi arst kurtis Meditsiiniuudistele, et koostoimed haiglas määratud ravimite ja patsiendi seniste ravimitega selguvad alles siis, kui haige sama ravimiga koju kirjutatakse ja ravimi nimetus digiretseptuuri pannakse. Selleks ajaks võib olla aga juba mitu päeva tarvitatud ravimit, mis tegelikult seniste ravimitega kokku ei sobi.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee