30. november 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Aadamsoo: oluliseim on oskusteabe kasutamise võimalus

Raplamaa haigla.  Foto: Andres Haabu/ÄP

Võrgustumine PERHiga on toonud kaasa rahalise kokkuhoiu ning regionaalhaigla oskusteabe kasutamise võimaluse, hindab Raplamaa haigla juht Kaire Aadamsoo.

Raplamaa haigla juhi Kaire Aadamsoo sõnul on võrgustumine Raplamaa haiglale tekitanud rahalist kokkuhoidu tugiteenuste poolelt ning ka mõningate meditsiinikaupade (ravimid, tarvikud) ostmisel. Samuti on rahalist kokkuhoidu tekitanud regionaalhaigla koolituskeskuse koolituste tasuta kättesaadavus maakonnahaigla töötajatele.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee