Uudised
Ainult tellijale

TÜK lastekliinik sai Lastefondi toel uued jälgimismonitorid

Foto: Lastefond

SA TÜK Lastefond aitas soetada TÜK lastekliiniku vastsündinute osakonnale kolm hinnalist jälgimismonitori, mida on vaja raskes seisundis patsientide eluliste näitajate pidevaks jälgimiseks.

Jälgimismonitore kasutatakse kõikide raskemate haigete jälgimiseks, kõige enam vajavad neid kindlasti vastsündinud, eelkõige enneaegsed lapsed. Seadmed võimaldavad mõõta väikeste patsientide elulisi näitajaid nagu südametegevus, vere hapnikuküllastus, vererõhk, pulsi- ja hingamissagedus ja kehatemperatuur.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee