Ravimite täiendavad riskivähendamise meetmed nüüd veebis leitavad

Ravimiamet andis teada, et nüüdsest on ravimite täiendavad riskivähendamise meetmed ka veebis leitavad.

Täiendavad riskivähendamise meetmed on nüüd leitavad Ravimiameti veebis "Inimestel kasutatavad ravimid > Ravimiohutus > Täiendavad riskivähendamise meetmed". Tabelisse on koondatud kehtivad riskivähendamise materjalid ja ohutusalased teabekirjad lihtsustamaks ohutusalase teabe kättesaadavust. Kõiki saadetud ohutualaseid teabekirju on võimalik ka edaspidi leida "Inimestel kasutatavad ravimid > Ravimiohutus > Ohutusalased teabekirjad".

Riskivähendamise materjalid vastavad oma sisult ravimi omaduste kokkuvõttele, neis juhitakse tähelepanu teatud ohutusprobleemi(de)le ning antakse juhised ravimi ohutumaks kasutamiseks ja riskide vähendamiseks. Ravimi määramisel tuleb materjalidega arvestada.

Materjale on võimalik alla laadida ja välja trükkida ning vajadusel patsiendile anda. Müügiloa hoidjal on endiselt kohustus materjalid edastada tervishoiutöötajatele kas otsekontakti või e-posti teel.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.