Kes on enim hinnatud pere- ja eriarstid?

Uroloog-üldkirurg Andres Sarjas
Uroloog-üldkirurg Andres Sarjas

Arstide seas vastuolulisi hinnanguid ja kriitikat esile kutsuv portaal tervisetrend.ee järjestab enim hinnatud perearstid ja eriarstid. Kes TOP 10 on pääsenud?

Tervisetrend.ee võimaldab patsientidel kirjutada arstide kohta hinnanguid ja anda neile ka hinne viie palli süsteemis. Arstide seas on portaalile olnud palju vastuseisu, kuna hinnangud on alati subjektiivsed ja tihti ka solvavad. 

Samas annab portaali analüüs huvitavat statistikat selle kohta, millised arstid on saanud kõige rohkem kiitvaid hinnanguid.

Perearstide TOP 10 juhib selle portaali järgi perearst Reet Tooming Jõhvist, kellele 133 inimest on andnud kõrge reitingu ja kelle hinnete keskmine on 4,9. Teisel kohal on Tanel Laurberg Tallinnast 114 hinde keskmiselt samuti 4,9. Tegelikult on kõik kümme TOPi saanud perearsti saanud keskmiseks hindeks 4,9, küsimus on lihtsalt, kui paljud patsiendid on teda kõrgelt hinnanud. Kümnenda koha perearst Tiiu-Kalli Pae on saanud reitingu 23 inimeselt.

Eriarstide TOP 10 juhib Kuressaare haigla uroloog-üldkirurg Andres Sarjas, keskmise hindega 5,0 ja on saanud selle kokku 151 patsiendilt. Teisel kohal on silmaarst Marko Pastak samuti hindega 5,0 kokku 112 patsiendilt. TOP 10 on sattunud kaks silmaarsti, kaks infektsionisti ja kaks hambaarsti, lisaks üldkirurg, kardioloog, endokrinoloog ja kopsuarst.

Vaata nimekirju siit

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.