Terviseamet otsib perearstidele asendajaid

Terviseametil on käimas neli konkurssi esmatasandi arsti koha täitmiseks üle Eesti.

Harjumaa perearst Meelika Lutter otsib perearsti ajutist asendajat lapsepuhkuse ajaks kolmel päeval nädalas nimistule, mille suurus seisuga selle aasta jaanuari alguse seisuga 1838 isikut. Nimistu teeninduspiirkond on Kiili vald, Harjumaa. Vastuvõtt toimub Kiili alevis aadressil Nabala tee 4.

Töötasu asendajale on vähemalt 13 eurot tunnis. Tööaeg on esmaspäev, teisipäev ja kolmapäev. Keskuses kohapeal saab teha EKG-d, tümpanogrammi, Sinuscani, vererõhuholterit, CRP-d, INR-i, uriini analüüsi, vereanalüüse. Tööl on üks pereõde.

Autokompensatsiooni võimalus.

Perearst Anne Järvsaar otsib abiarsti nimistule, mille suurus on 2016 septembri seisuga 2814 isikut. Nimistu teeninduspiirkond on Paikuse vald, Pärnu maakond. Vastuvõtt toimub aadressil Paide mnt 19, Paikuse alevis (ca 5 km kaugusel Pärnu linnast).

Vastuvõturuumid on uued, eraldi sissepääsuga. Kohapeal saab määrata veresuhkru taset ja kolesterooli, teha EKG-d. Tihe koostöö Pärnu haiglaga. Praksises töötab lisaks perearstile kaks pereõde. Nimistu abiarstile pakutakse tööd (eelistatult) täistööajaga, võimaluse korral ka osakoormusega. Töötasu vastavalt kokkuleppele. 

Keila Perearstikeskus otsib meeskonda perearsti. Keskuses on neljast perearstist koosnev grupipraksis, tore kollektiiv, võimalused osaleda koolitustel ja puhata vastavalt oma soovidele. Pakutakse motiveerivat töötasu. Soovi korral on võimalik töötada osalise koormusega. Alanud aastal on plaanis kolida praegusest hoonest uude tervisekeskusesse.

Perearst Tatjana Laadi otsib abiarsti ja asendusarsti puhkuse asenduseks nimistule, mille suurus on mullu veebruari alguse seisuga 2028 isikut. Nimistu teeninduspiirkond on Sangaste vald, Valga maakond. Vastuvõtt toimub aadressil Nooruse tn 2, Sangaste alevikus.

Vastuvõturuumid on renoveeritud, kohapeal saab määrata CRV-d, INR-i, glükoosi ja mikroalbuminuuriat, teha uriinianalüüsi, EKG-d, tümpanomeetriat ja krüoteraapiat. Kolm korda nädalas käib kohapeal Synlab.

Nimistu abiarstile pakutakse tööd esialgu kaheksa tundi nädalas, tunnitasuga 12 eurot brutos. Vastavalt kokkuleppele on võimalik töökoormust ja –tasu suurendada. 

Konkursside tingimused leiad terviseameti lehelt.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.