Uudised
Ainult tellijale

Terviseamet otsib perearstidele asendajaid

Foto: Panthermedia /Scanpix

Terviseametil on käimas neli konkurssi esmatasandi arsti koha täitmiseks üle Eesti.

Harjumaa perearst Meelika Lutter otsib perearsti ajutist asendajat lapsepuhkuse ajaks kolmel päeval nädalas nimistule, mille suurus seisuga selle aasta jaanuari alguse seisuga 1838 isikut. Nimistu teeninduspiirkond on Kiili vald, Harjumaa. Vastuvõtt toimub Kiili alevis aadressil Nabala tee 4.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee