Triin Tabur • 10. jaanuar 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Reform tuli Rapla haigla EMOle kasuks

Rapla haigla juht Kaire Aadamsoo.  Foto: Postimees/Scanpix

Rapla haigla 336 566 euro suurune kahjum 2015. aastal sundis haigla omanikke tegema läinud aasta keskel muudatusi, muu hulgas ka erakorralise meditsiini osakonnas.

Rapla haigla juht Kaire Aadamsoo rääkis jaanuari algul, et arstide valveringides muutusi EMOs ei tehtud – haiglas kohapeal valves on alati kas erakorralise meditsiini arst või anestesioloog ning kirurg või sisearst, ehk kokku kaks arsti.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee