Aasta konverentsiks valiti teist aasta järjest meditsiinisündmus

Auhinnaga on laval Tallinna Lastehaigla anestesioloog Mari-Liis Ilmoja ja kliinikumi anestesioloog Juri Karjagin kui kongressi korraldajad.
Auhinnaga on laval Tallinna Lastehaigla anestesioloog Mari-Liis Ilmoja ja...

Neljapäeval kuulutati välja Aasta Konverentsitegu 2016, milleks sai detsembris Eestis toimunud anestesioloogide tippkongress. Aasta tagasi pälvis sama auhinna kardioloogide rahvusvaheline kongress.

Aasta Konverentsiteo tiitli pälvinud sündmusel osales 700 delegaati. Tegemist oli detsembri alguses Tallinnas peetud 8. Rahvusvaheline Balti Anestesioloogia ja Intensiivravi Kongressiga, mis tõi kokku külastajaid üheteistkümnest riigist, teatas Eesti Konverentsibüroo (EKB) tegevjuht Kadri Karu.

Kongressi peakorraldaja, Eesti Anestesioloogide Seltsi juhatuse esimehe dr Juri Karjagini sõnul oli kongressi eesmärgiks värskendada Balti anestesioloogia, intensiivravi ja erakorralise meditsiini erialade arstide teadmisi. ”Kongressi vältel toimus palju värskendustüüpi loenguid ja kursusi, teadmisi jagasid tipptasemel rahvusvahelised eksperdid ning kongressi eel toimus simulatsioonikoolitus Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli simulatsioonikeskuses. Kongress on hea võimalus Balti riikide arstidele luua kontakte kolleegidega Euroopas” kirjeldas Dr Karjagin sündmuse olulisust.

Eesti Konverentsibüroo juhatuse esimehe Feliks Mäguse sõnul oli anestesioloogide kongress osalejate arvult üks suurimaid möödunud aastal Eestis aset leidnud konverentse. „Seekordse Aasta Konverentsiteo tiitli pälvinud anestesioloogide kongress tõi kokku seitsesada valdkonna spetsialisti, mis on pea kaks korda rohkem kui varasemad Balti anestesioloogide kongressid,” sõnas Mägus.

Aasta Konverentsiteo tiitel antakse välja vähemalt 100 osalejaga Eestis toimunud mõjukale konverentsile. Innovatiivseima Konverentsilahenduse tiitli saab konverents, mille korraldamisel on kasutatud uudseid tehnoloogiaid, erilisi konverentsikohti, formaate, unikaalseid vaba aja programme või muid uuenduslikke, loovaid ja leidlikke lahendusi.

Eduka Taotleja kategoorias tunnustatakse organisatsiooni või isikut, kes saanud õiguse vähemalt 100 osalejaga konverentsi korraldamiseks Eestis 2017. aastal või pärast seda.

Eelmisel korral sai võitjatiitli 25. Põhjamaade-Balti Kardioloogide Kongress.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

26. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.