Uudised
Ainult tellijale

Ülekanne: TAI konverents "Üldarstiabi ja alkohol. Kogemusest Rootsist"

Arstidele suunatud üks varasem konverents. Foto on illustratiivne.  Foto: Erik Prozes

Tervise Arengu Instituut korraldab täna alkoholi ravikonverentsi "Üldarstiabi ja alkohol. Kogemusest Rootsist", kus antakse ülevaade alkoholi liigtarvitamise käsitluse efektiivsusest üldarstiabis.

Konverentsil tutvustatakse alkoholi liigtarvitamise käsitluse praktikat Rootsi üldarstiabisüsteemis ja arutletakse üheskoos kui kerge või raske on tõstatada alkoholi teemat esmatasandi tervishoius.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee