Mirjam Esperk • 30 jaanuar 2017 12:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Uuring: 16,2% meesarstidest suitsetab

Arstide suitsetamisest ja nende tööst patsientide suitsetamisest loobumise teemal rääkis konverentsil "Kliinik 2017" Tartu ülikooli rahvatervishoiu eriala magistrant Liis Lohur.

Enne II maailmasõda oli arstide suitsetamise tase kõrgem tavasuitsetajatest. Aja möödudes hakkasid arstid terviseriske mõistma ja arstide suitsetamine hakkas vähenema, rahva hulgas vastupidi muutus suitsetamine levinumaks. Enamikes arenenud riikides on hakanud ka rahva hulgas suitsetamine vähenema.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee