Triin Tabur • 20 veebruar 2017 13:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tervisekeskuste loomine toob lauale spetsialistide pädevuse

EAÜ hinnangul ei ole senine töö perearstikeskuses võimaldanud ämmaemandale kohast tegevust.   Foto: Postimees/Scanpix

Tervisekeskuste tulemine on andnud erialaühendusele alust võtta päevakorda seal edaspidi tööle asuvate ämmaemandate kutsepädevus.

Eesti Ämmaemandate Ühingu (EÄÜ) juht Pille Teesalu pöördus terviseameti poole, et algatada arutelu ämmaemandate kutsepädevuse hindamise vajaduse üle.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee