Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Arvi Vask: Venemaalt käiakse naistearsti ja lastearsti vastuvõttudel
Lõuna-Eesti haiglas sünnitas eelmisel aastal 26 Venemaa kodanikku. Haiglat väisavate Venemaa kodanike arv on järsult langenud, rääkis piiriülesest meditsiinist Lõuna-Eesti haigla juht Arvi Vask.
Lätist Lõuna-Eesti haiglal plaanilisi vastuvõtte pole, vahel satub mõni lätlane EMOsse, rääkis Lõuna-Eesti haigla juht Arvi Vask naaberriikide kodanikest.
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.