Torma perearst selgitas politseile toimunut

Kohtukaalud.
Kohtukaalud.

Keskkriminaalpolitsei töötajad esitasid ühele Torma perearstile ja kolmele Jõgevamaa arstile kahtlustuse korruptsioonikuritegudes.

Torma valla perearst Julia Saks-Maasalu kinnitas Postimehele, et tema on üks keskkriminaalpolitseilt kahtlustuse saanud arstidest. "Andsin poolteist tundi ütlusi. Praegu me oleme ainult protokolli koostanud, öeldi, et kõik on töötlemise käigus alles," lausus ta.

"Nemad ei teadnud seda süsteemi ja siis ma seletasin neile, kuidas see (töövõimetuslehe – toim) vormistamine tegelikult käib ja miks seal ainult minu allkiri oli. Seletasin, kuidas see läbi arvuti tuleb. Neil ei olnud õrna aimugi, kuidas see asi tegelikult toimub," rääkis Saks-Maasalu.

Teda kahtlustatakse altkäemaksu vahendamises. Saks-Maasalu kinnitas, et tunneb ka teisi kahtlustuse saanud Jõgevamaa arste. "Tunnen küll jah," nentis ta.

"Lubati veel välja kutsuda ja öeldi, et see on pikk protseduur ning siin on vaja üle kuulata üle 100 või 200 inimese," lisas Saks-Maasalu. Tema ise jätkab praegu Torma Ambulatooriumis tööd.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.