Arvamused
Ainult tellijale

Juhtkiri: Tasuta ületöö närib haigla eelarvet

Edasi omal jõul.  Foto: Anti Veermaa

Haiglad tegid eelmisel aastal haigekassa lepingut ületavat tööd, mille eest haigekassa ei maksa, kohati mitme miljoni euro eest.

Selle kuluga tuleb haiglal endal toime tulla, sest haigekassa on tõmmanud konkreetse piiri, üle mille nad nad ei ole valmis astuma. Haiglajuhid ütlevad, et ületöö tegemine ei ole nende huvi, hea meelega ei teeks nad seda üldse, aga erakorralisena haiglasse sattunud inimest ukse taha ootama saata ei taha ega saa.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee