Luts: loobusime, sest küsimusi on liiga palju

Tallinna Lastehaigla juht Katrin Luts.
Tallinna Lastehaigla juht Katrin Luts.

Tallinna Lastehaigla juhatuse esimees Katrin Luts ütles, et tervisekeskuste rajamise projektis on siiani üleval väga palju küsimusi, seda nii juriidilises kui ka jätkusuutliku rahastamise osas.

"Kuna esimese taotlusvooru vältel mingit selginemist ei tekkinud, siis see asjaolu oli ka üheks peamiseks loobumise põhjuseks," selgitas Katrin Luts, miks haigla tervisekeskuse loomiseks mõeldud toetusraha taotluse tagasi võttis.

"Kindlasti oli takistuseks ka projektist saadava toetuse rahaline ülemmäär, mille juures oleks SA Tallinna Lastehaigla omaosalus kujunenud ebamõistlikult suureks," lisas haigla juht.

Rahandusministeeriumile esitati märtsi alguseks 56 taotlust tervisekeskuste rajamiseks eurorahaga. Varem oli sotsiaalministeeriumile esitatud 59 taotlust – loobusid Tallinna Lastehaigla, Saarde vallavalitsus (Kilingi-Nõmme tervisekeskus) ja Hiiumaa Haigla (Kärdla tervisekeskus).

Miks loobus tervisekeskuse toetuse taotlemisest Hiiumaa haigla, saab lugeda 4. aprilli paberlehest.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.