Toomas Pruunsild paneb ameti maha

GSK juht Toomas Pruunsild.
GSK juht Toomas Pruunsild.

Pikaaegne GSK Eesti meditsiiniala juhataja, praegune External Affairs Director Toomas Pruunsild astub ametikohalt tagasi mais ning plaanib keskenduda rohkem isiklikule elule.

"Astun oma praegusest ametist tagasi 2. maist, et anda amet üle Sirje Kõutsile," kinnitas Toomas Pruunsild. Kõuts on siiani töötanud Roches. 

Ametikohalt lahkumine on Pruunsilla poolne initsiatiiv ja seotud sooviga pühendada rohkem aega oma isiklikule elule ja lastelastele.

"Olen tänaseks GSK Eestis töötanud 23 aastat, pea sama kaua, kui GSK on Eestis tegutsenud. Nimelt sel aastal täitus GSK-l juba 25 aastat Eestis tegutsemise algusest. Teatud eas on mõistlik  passi vaadata ja õigel hetkel noorematele tegutsemisruumi anda," rääkis Pruunsild.

Esialgu jätkab ta GSKs teatud projektidega ilmselt mõne aja vältel tööd. Samuti ei välista Pruunsild, et ka tulevikus jääb ta mingil viisi farmaatsiatööstuse või muude sama põnevate alade asjatoimetamistega seotuks. "Kuid loomulikult soovin keskenduda rohkem hobidega tegelemisele ja leida enam aega maailmas ringi reisimiseks," rõhutas ta.

Arendav ajajärk elus

"23 tööaastat GSK-s on andnud võrdlemisi mitmekülgse kogemuse globaalse ravimifirma tegevusest – väga dünaamilises ja kiirelt muutuvas organisatsioonis. Töö rahvusvahelises firmas võimaldas mul saada hea suhtlemiskogemuse multikultultuurses töökeskkonnas ja leida sadu uusi tuttavaid – sõpru nii Eestis kui üle maailma. Kindlasti on see olnud väga arendav ja põnev ajajärk minu elus," rääkis Pruunsild.

"Usun, et olen saanud kaasa rääkida ja piisavalt panustada kliiniliste uuringute ning GSK strateegiliste tegevussuundade (HIV, vaktsineerimine ja respiratoorsed haigused ) keskkonna arendamisele Eestis. Julgen arvata, et GSK on olnud farmaatsiatööstuses üks tublimaid Eestisse investeerijaid läbi kõikvõimalike koostööprojektide, uuringute ja grantide – ning näen selles ka enda töö resultaati," hindas Pruunsild.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.