HIV-Postiivsete Võrgustik tõstetakse tänavale

HIV-Positiivsete Võrgustik on juba aastaid tegutsenud Tallinnas aadressil Mardi 3.
HIV-Positiivsete Võrgustik on juba aastaid tegutsenud Tallinnas aadressil Mardi ...

HIV-Positiivsete Võrgustik peab Tallinnast Mardi 3 välja kolima, kuna hoone omanik Eesti Seksuaaltervise Liit lõpetab rendilepingu 1 juulist 2017. aastal.

HIV-Postiivsete Võrgustik pöördus murega sotsiaalministeeriumi poole.

"Aastaid oleme sama katuse all töötanud ja meid on sidunud sarnased ideed ja missioon. EHPV on 12 aastat toetanud HIV- positiivseid inimesi ning see maja on seotud kõikide meie teostatud, olemasolevate ja planeeritavate projektidega. Rendilepingu lõpetamisega muutub meie olukord väga keeruliseks. Kogu töö seoses projektidega ja tööplaanid oleme koostanud lähtuvalt pikaajalisest rendivõimalusest ning meie jaoks on väga traumeeriv, et meie partner ja naaber tõstab meid tänavale. Hetkel on meie rahalised ressursid väikesed ja seepärast on uute ruumide leidmine ja rentimine meie jaoks raskendatud. Pöördume teie poole suure abipalvega. Loodame, et ehk on teil võimalus aidata meid ruumide leidmisega, et saaksime jätkata oma tööd.
Meie nägemus rendipinnast: 1. individuaalne nõustamiskabinet 2. koosolekuteruum, kus saaks läbi viia meeskonna koosolekuid, koolitusi ja teha grupinõustamist klientidele. 3. kontoriruum dokumentide hoiustamiseks ning töö tegemiseks ( st. raamatupidaja tööruum ning raamatupidamisdokumentide säilitamise koht.)," kirjutas Eesti HIV-Positiivsete Võrgustiku tegevdirektor Latsin Alijev oma pöördumises.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.