Mirjam Esperk • 26 aprill 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Viieaastane vähielulemus on Eestis 59%

Foto: wikimedia.org

Paralleelselt elulemusaastatega suureneb paraku ka haigestunute arv.

Eestis on siinse onkoloogilise ravi tulemuslikkuse üle põhjust rõõmustada. „Mitme vähipaikme, näiteks rinna-, eesnäärme-, soole-, munasarja-, neeru- ning ka kopsuvähi ja melanoomi puhul on ravivõimalused muutnud tuleviku väljavaated paremaks kui iial varem,“ rääkis Põhja-Eesti Regionaalhaigla onkoloogia ja hematoloogia kliiniku juhataja doktor Vahur Valvere.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee