Triin Tabur • 19. mai 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinn loodab uue haigla tarbeks saada 21 mln eurotoetust

Tallinna Haigla asukoht Narva mnt 129.  Foto: Google maps

Tallinna linn loodab osa Tallinna Haigla umbes 400 miljoni euro suurusest kogukulust katta Euroopa Liidu struktuurifondide toetusega, täpsemalt puudutab toetuse soov projekteerimise kulusid.

Sotsiaalministeeriumi tervishoiuvõrgu juht Heli Paluste käis aprilli lõpul Tallinna linnavolikogu sotsiaal- ja tervishoiukomisjonis andmas ülevaadet Euroopa Liidu struktuurfondidest rahastatavate tervisekeskuste rajamisest Tallinnas.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee