Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Põlva haigla võrgustub

Foto: Võrumaa Teataja

Põlva haiglas on ühena viimastest väiksematest haiglatest alanud protsess võrgustumiseks, haigla liitub TÜ kliinikumiga.

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski on pöördunud rahandusminister Sven Sesteri poole taotlusega suurendada sotsiaalministeeriumi valitsemisala selle aasta eelarvet 200 000 euro ulatuses finantsinvesteeringutena, et tagada Sihtasutusele Tartu Ülikooli Kliinikum vahendid Põlva Haigla AS võrgustamiseks.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee