Violetta Riidas • 26 juuni 2017 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Teadusse raha juurde ei tule ja levivad ebatõed

Ühiskonnas on üha rohkem levimas uskumustel põhinevad seisukohad, mis mõjutavad negatiivselt rahva tervist.  Foto: listverse.com

Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna nõukogu tegi pöördumise tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovskile ja haridus- ning teadusminister Mailis Repsile.

Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkond arutas oma nõukogu koosolekul 13. juunil 2017 olukorda arstiteaduslike uurimistööde rahastamisel ning Eesti tervisesüsteemi teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni strateegia 2015-2020 „Teadus ja innovatsioon tervise teenistusse” elluviimisel.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee