Triin Tabur • 27. juuni 2017
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Suder: Pöörame Eesti kogemuse ekspordiks

Inge Suder, MTÜ Eesti Meditsiiniekspordi Klastri juhatuse liige ja ITK turundusosakonna juhataja.  Foto: Erakogu

Ekspordist huvituvaid meditsiiniettevõtteid ühendav Medicine Estonia klaster soovib lähiaastatel endistes SRÜ riikides tegevusmahtu kasvatada, sest seal on meie vastu huvi olemas, kirjutab Ida-Tallinna Keskhaigla turundusosakonna juhataja Inge Suder.

Väga lühinägelik oleks neid võimalusi kasutamata jätta, leiab Inge Suder Äripäevas.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee