Mirjam Esperk • 26 juuli 2017 11:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa küsib arvamusi e-ravimilehe kohta

Foto: Andres Haabu

Haigekassa on läkitanud erinevatele ühingutele ja ametitele pöördumise, kus küsib arvamusi kahe e-ravimilehte puudutava küsimuse kohta.

"Haigekassa on arendamas e-ravimilehte. E-ravimileht on koondülevaade patsiendi raviskeemist, mis on mõeldud kasutamiseks arstidele, apteekritele ja patsientidele. Seoses selle peatse juurutamisega palume teie seisukohti kahele küsimusele," seisab haigekassa juhi Tanel Rossi poolt Eesti Arstide Liidule, Eesti Perearstide Seltsile, sotsiaalministeeriumile, ravimiametile ja terviseametile saadetud pöördumises. Lisaks on kiri teadmiseks saadetud ka Eesti Apteekide Ühendusele, Eesti Apteekrite Liitule ning Eesti Proviisorite Kojale.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee