Mirjam Esperk • 23 august 2017 11:23
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Patsientide liit: andmete avaldamine peab olema eesmärgipärane

Foto: commons.wikimedia.org

Eesti Patsientide Liit toetab põhimõtet, et patsiendi terviklik käsitlus on kvaliteetse tervishoiuteenuse osa ja tervishoiusüsteemis tuleks võimalusel vältida dubleerivaid tegevusi, kuid teeb omapoolsed ettepanekud valmiva seaduseelnõu kohta seisab Patsientide Liidu arvamuses .

Ka leiab Patsientide Liit tervishoiuteenuste korraldamise seaduse (TTKS) muutmise seaduse eelnõu väljatöötamise kavatsust (VTK) kommenteerides, et samas tuleks patsientidele tagada delikaatsetele isikuandmetele juurdepääsu laiendamisel teistele spetsialistidele (füsioterapeudid, logopeedid, tegevusterapeudid, psühholoogid, optometristid) andmete kasutamise eesmärgipärasus ja minimaalsuse põhimõte.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee