Mirjam Esperk • 23 august 2017 13:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tulekul on Tallinna haigla konverents

Tallinna haigla projektijuht Sven Kruup.  Foto: Meeli Küttim

Tallinna linnavalituse korraldatav konverents "Tallinna haigla" toimub 15. septembril.

Konverentsil annab ülevaate tuleviku Tallinna haiglast haigla projektijuht Sven Kruup. Sellest, kuidas planeerida patsiendile orienteeritud haiglat, räägib Nordic Healthcare Grupi juhatuse liige Olli Tolkki, samuti arutletakse jätkusuutliku edektiivsuse teemal tervishoius.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee