Veerenni Tervisekeskus müüdi maha

Veerenni Tervisekeskus
Veerenni Tervisekeskus

Selle suve üks suurimaid kinnisvaratehinguid oli äsja valminud Veerenni Tervisekeskuse müük rahvusvahelisele investorile, avaldas Catella Corporate Finance.

Seitsmekorruselise hoone ankurüürnik on Eesti suurim meditsiinilabor SYNLAB, mille omanik on Euroopa üks suurimaid laboriteenuste pakkujaid SYNLAB Holding GmbH. Lisaks on uues hoones Confido erakliinik, Sinu Arst perearstikeskus, Südameapteegi apteek koos keskkontoriga ning Mamo kohvik, kirjutas Kinnisvarauudised.ee.  

Hoone arendasid välja Eestis tegutsev rootsi kinnisvaraarendaja Fredrik Gyllenhammer ja meditsiiniettevõtja Tarmo Laanetu koos Rootsi finantsinvestoritega. Tehingut koordineeris ja läbirääkimisi juhtis Catella Corporate Finance, arendaja juriidiline nõustaja oli Pille Pettai advokaadibüroost TEDER ning investorit nõustas Timo Kullerkupp advokaadibüroost RASK.

Fredrik Gyllenhammer kommenteeris, et üha suurem hulk meditsiinisektori ettevõtteid on huvitatud uutest ruumidest ja parema asukohaga hoonest. „Me oleme läbirääkimistes mitmete ettevõtetega, et ehitada Veerenni Tervisekeskuse kõrvale veel üks 7000 ruutmeetrise rendipinnaga meditsiinimaja,“ lisas Gyllenhammer.

„Veerenni-Tehnika-Filtri ringristmiku piirkond on üks uusi huvitavaid kinnisvaraarenduse piirkondasid. See on kesklinnale väga lähedal ning mitmed tugevad kinnisvaraarendajaid on sinna ostnud krunte ja neid ehitustegevuseks ette valmistanud,” ütles Catella Corporate Finance tegevjuht Aavo Kokk tehingu kommentaariks.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.