Mirjam Esperk • 29 august 2017 11:56
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sotsiaalministeerium: lähtume konkreetsetest kogemusest

Foto: Eiko Kink

Ettepanek haigekassa nõukogu liikmete arvu muutmiseks sündis tänu konkreetsele kogemusele. Samuti on nõukogu liikmete arv märksa väiksem ka teistes sotsiaalministeeriumi haldusalas olevates avalik-õiguslikes asutustes.

Ettepanekus, millega soovitakse haigekassa 15-liikmelist nõukogu vähendada 7-liikmeliseks, lähtutakse eelkõige konkreetselt haigekassa nõukogu töös saadud kogemusest, kinnitas sotsiaalministeeriumi meediasuhete nõunik Eva Lehtla.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee