Mirjam Esperk • 1 september 2017 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Regionaalhaiglat külastas Saksamaa haigekassade liidu Vdek esindus

Foto: Regionaalhaigla

Regionaalhaiglat külastas täna kõrgetasemeline Saksamaa haigekassade liidu Vdek (Verband der Ersatzkassen) esindus, kes soovis tutvuda haigla e-tervise ja IT-lahendustega.

Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu andis külalistele ülevaate haiglast, tutvustades lähemalt kasutusel olevaid e-lahendusi nagu näiteks iPalati projekt, digiregistratuur, e-konsultatsioonide võimalused, e-kiirabi ning teised innovaatilised rakendused.

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee